Dětské autosedačky

Kvalitní dětská autosedačka nejlépe ochrání vaše dítě v případě nárazu

Je logické, že každý rodič se o své dítě bojí, a tak se snaží, aby jeho potomek byl vždy v co nejlepších podmínkách a nehrozilo mu žádné nebezpečí. U malých dětí do jednoho roku věku se mohou objevit poruchy dýchání, kdy se děťátku může zastavit dech či může být nepravidelný. V obou případech jde o nepříjemné komplikace, před kterými sice své dítě neochráníte, avšak pomocí monitoru dechu můžete včas při případných potížích potomka zasáhnout a pomoci. Neponechávejte nic náhodě, i vašemu dítěti se mohou tyto nepříjemné problémy přihodit a díky monitoru dechu budete včas informováni o problémech s dechem.

Monitory dechu sledují pohyb dítěte a zaměřují se hlavně na dýchání. Celý systém funguje tak, že pod matraci vašeho dítěte je umístěn monitor dechu, který vypadá jako plastová destička. Monitor dechu pří spánku vašeho dítěte neustále kontroluje pohyby dítěte a pravidelnost nádechů a výdechů. Pokud počet nádechů klesne pod únosnou mez, nebo dokonce dítě přestane dýchat, ihned vás probudí alarm a vy můžete vašemu dítěti pomoci. Nejčastěji vás alarm upozorní, pokud během minuty klesne počet nádechů dítěte po deset či pokud vás potomek neprojeví žádný pohyb po dobu dvaceti sekund. Monitory dechu spolehlivě kontrolují dýchání a pohyb vašeho dítěte a právě díky monitoru dechu budete mít i vy klidnější spaní.

Monitory dechu jsou certifikovány na prodej v Evropské unii a byly testovány mnoha klinickými testy. Monitor dechu vyhovuje jak všem normám Evropské unie, tak všem českým normám. Při používání monitoru dechu navíc vaše dítě vůbec nepřichází do kontaktu s přístrojem, protože ten je umístěn pod matrací dítěte. Pokud máte dvojčata, měli byste používat pro každého jedince monitor dechu zvlášť. Přístroj funguje na několik tužkových baterií.

Design downloaded from free website templates.